Biz Kimiz?

2008'den Günümüze

Bycandle olarak 2008 yılından bu yana; dekoratif mumlar, el işçiliği ile şekillendirilen mumlar, promosyon mumlar, nikah, düğün ve özel günler için resim baskılı mumlar, otel, bar ve restaurant işletmeleri için mumlar, pasta mumları, parti malzemeleri ile gibi geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapmaktayız.

Her türlü yeniliğe açık olan atölyemizde, uzman personelimizce üretilen ürünlerimizde ISO standartlarına uygun parafin, fitil, insan sağlığına zararsız boyalar ve parfümler kullanılmaktadır.

 

VİZYONUMUZ
Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz; kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, mum kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketicilerle buluşturup, tüketicilerin kendini iyi hissedeceği ürünler sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Tarihçemiz

KURULUŞ
Bycandle, Yeşilyurt’taki ilk atölyesinde dekoratif mum imalatı ile üretim hayatına başladı.

KUTLAMA MUMLARI
Mum olgusunun farklı sektörlere uygulanmasına yönelik atılan ilk adımlardan birisine; yazılı ve rakamlı pasta mumlarının üretimine, ülkemizin İLK’i olarak başladık.

SANAYİ SİTESİNE GEÇİŞİMİZ
Ürün çeşitliliğimizin artması ve müşteri portföyümüzün hızlıca yükselmesine bağlı olarak, ihtiyaç duyduğumuz çalışma alanının yetmemesi sebebiyle Kısıkköy Sanayi Sitesi’ne taşındık.

METALİZE MUMLAR
“% 100 Yerli Üretim” sloganımızla sektörü dışa bağımlılıktan kurtarmak adına altın, gümüş, bronz başta olmak üzere çeşitli metalik renklerde kaplama mum üretimine başladık.

BYCANDLE’DAN İLKLER
* Mum sektöründeki en büyük sıkıntılardan olan, özellikle sıcak ortamlarda üretici ve satıcıyı zorda bırakan “ISI” etkisine karşı Almanya’dan ithal 80 dereceye kadar deformasyon yaşatmayan sertleştirici kullanmaya başladık.

* Mum sektöründe renkli baskı teknolojisini kullanan ilk firma olduk.

* İlk ihracatımızı Bulgaristan’a gerçekleştirdik.

KAPASİTE ARTTIRIMI

Mevcut atölyemize ilave olarak 350 M2’lik ikinci atölyemizi faaliyete geçirdik, personel sayımızı arttırdık.

Neden Bycandle?

Bütün ürünlerimizi atölyemizde tamamen el işçiliği ile üretmekteyiz.

Sizlerden gelen geri bildirimler ve değişen trendler doğrultusunda, Ar-Ge çalışmalarımız durmaksızın devam etmekte; sizlere yeni ürünler sunmak için çalışmaktayız.

Yüksek kaliteli parafin ve Almanya’dan ithal üstün kaliteli sertleştiriciler kullanarak, en yüksek sıcaklıklara maruz kalsa bile deforme olmayan mumlar üretiyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana ürettiğimiz bütün ürünlerin hep arkasında olduk; müşterilerimizi mağdur etmemek adına, ticaret etiği çerçevesinde bir elimizi hep taşın altında tuttuk.

Değişen trendleri takip ederek ürün gamımızı sürekli çeşitlendirmekteyiz.